Implantologia

Implanty zębów – to metoda uzupełniania braków zębowych, rozwijająca się i udoskonalana od lat. Polecana jest osobom, które w wyniku chorób, urazów lub z innych powodów utraciły ząb wraz z korzeniem i jedynym ratunkiem jest wszczepienie tytanowego korzenia, a następnie osadzenie na nim korony, mostu lub protezy.
Uzyskujemy w ten sposób uzupełnienie protetyczne najwyższej jakości, które daje maksymalny komfort pacjentowi przy zachowaniu wytrzymałości odpowiadającej prawdziwym zębom.

Implant stomatologiczny to tytanowy element, który po umieszczeniu w kości zastępuje naturalny korzeń zęba, służący następnie do uzupełnień protetycznych: koron zębowych, mostów uzupełniających ubytki kilku zębów oraz dla polepszenia komfortu użytkowania wyjmowanych protez zębowych.

Idealnym rozwiązaniem przy braku zęba są implanty, które:
•przywracają pacjentowi piękny, pewny uśmiech
•umożliwiają trwałe odtworzenie brakujących zębów
•zapewniają pacjentowi pełny komfort fizyczny i psychiczny
•zapewniają doskonały efekt estetyczny i naturalny wygląd uzębienia
•pozwalają uniknąć kłopotów związanych z tradycyjnymi uzupełnieniami protetycznymi (wyjmowanie protez, szlifowanie zębów).
Przy odpowiedniej dbałości o higienę można zachować implant do końca życia.
Atrakcyjne zęby o naturalnym wyglądzie sprawiają, że wyglądamy i czujemy się świetnie. Dają nam naturalną pewność siebie w chwilach, kiedy jej potrzebujemy.

Różnorodność stosowanych systemów w implantologii pozwala na dopasowanie indywidualnie dla każdego pacjenta implanta.Rekomendujemy implanty Nobel Biocare.

Nobel Biocare to światowy lider w swojej dziedzinie, jaką są innowacyjne rozwiązania implantoprotetyczne. Dlatego mogą mieć Państwo pewność co do jakości wszczepianych w naszym gabinecie implantów. Dzięki kompleksowym rozwiązaniom proponowanym przez Nobel Biocare, korzystamy również z łączników i innych komponentów stosowanych w różnego rodzaju brakach zębowych.nobel bez tla